5 powodów dla których warto wybrać panele winylowe klejone

podloga winylowa edited

Panele winylowe klejone stały się popularnym wyborem wśród inwestorów. To nowoczesne rozwiązanie jest doskonałe zarówno dla domów, jak i dla biur czy całego sektora HORECA. Przyjrzyjmy się pięciu powodom, dla których warto zainwestować w ,,drybacki”.

1. Wytrzymałość i trwałość

Panele winylowe klejone cechuje niezwykła wytrzymałość, której nie znajdziemy w tradycyjnych podłogach drewnianych czy laminowanych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, LVT dobrze znosi wilgoć. Dzięki temu możemy być pewni, że nasza podłoga będzie służyć nam przez wiele lat.

2. Łatwa konserwacja

Klejone panele winylowe nie wymagają żadnego specjalistycznego sprzętu do utrzymania ich w czystości. Dzięki swojej gładkiej powierzchni, łatwo usunąć wszelkie plamy i zabrudzenia przy użyciu zwykłego mopa. Dodatkowo, panele winylowe są odporne na plamy i łatwo z nich usunąć wszelkie uporczywe zabrudzenia. Ważne, aby do pielęgnacji podłogi używać dedykowanych środków jak np. Uzin Resilient Care

3. Estetyczny wygląd

Panele winylowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co daje nam możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Bez względu na nasze preferencje stylowe, z pewnością znajdziemy dekory, które spełnią nasze oczekiwania. Ponadto, mogą naśladować różne rodzaje drewna, marmuru czy kamienia, przez co całe pomieszczenie zyskuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest tańszą opcją niż oryginalne materiały. Warto również zaznaczyć, że ma konieczności stosowania tak nielubianych przez inwestorów listew dylatacyjnych.

4. Świetne parametry na ogrzewanie podłogowe wodne.

Dryback jest świetnie współgra z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Opór cieplny produktu jest na bardzo niskim poziomie w przypadku Moduleo Roots jest to: 0,01 m2 K/W.

cos

Dzięki czemu sporo oszczędzimy podczas sezonu grzewczego.

5. Bezproblemowa wymiana pojedynczego panelu

Spadło nam coś ciężkiego na podłogę? Powstała głęboka rysa, której nijak nie idzie usunąć? Trzeba szykować się na wysokie koszty naprawy? Nic bardziej mylnego! Doświadczony instalator poradzi sobie z wymianą pojedynczego modułu w kilka minut. Już po chwili możemy znowu cieszyć się nieskazitelną podłogą.

Podsumowując, jest to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających trwałej, łatwej w pielęgnacji i estetycznej podłogi. Ich wytrzymałość, łatwość utrzymania w czystości, szeroka gama wzorów oraz dobre właściwości akustyczne to tylko niektóre z zalet, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze podłogi do swojego domu czy biura.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *