Producenci

Wysoką jakość dostarczanych przez nasze przedsiębiorstwo elementów zapewnia współpraca z renomowanymi i rozpoznawalnymi producentami. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu od lat cieszymy się stale rosnącym zaufaniem wśród naszych klientów. Każdy z produktów dostarczany jest przez wykwalifikowane i doświadczone firmy zajmujące się wytwarzaniem poszczególnych elementów. Z powodzeniem współpracujemy między innymi z:

Każdy z wymienionych producentów cieszy się dużym respektem wśród swoich klientów. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie elementy w jednym miejscu!

Producenci paneli podłogowych

Wierzymy, że w procesie produkcji najważniejsza jest jakość i precyzja realizowanych elementów. Z tego powodu naszym głównym kontrahentem jest przedsiębiorstwo IVC Commercial, które wzbogaca nasz asortyment o kompleksowe panele winylowe, podkłady, płytki dywanowe, listwy przypodłogowe oraz wykładziny heterogeniczne. Popularność wspomniana marka zawdzięcza przede wszystkim niespotykanej jakości. Elementy wychodzące z rąk tego producenta IVC Commercial są niezawodne i z powodzeniem służą klientom przez długie lata. Dostępne są zarówno warianty standardowe, jak i luksusowe.

W szerokim asortymencie naszego sklepu klienci znajdą coś więcej niż wyłącznie wysokiej jakości panele czy listwy przypodłogowe. Zajmujemy się również dostarczaniem niezbędnej w procesie czyszczenia podłóg chemii oraz innych środków, które mogą okazać się przydatne podczas wykonywania tej czynności. W naszym sklepie znajduje się również chemia budowlana, w którą zaopatrza nas niezawodny producent Ardex.

Podłogi najwyższej jakości

Wierzymy, że współpracując z najlepszymi dostępnymi na rynku producentami jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom produkty, o których jakość nie trzeba się martwić. Każdy z dostępnych elementów wytwarzane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat zajmują się wytwarzaniem paneli, płytek oraz listew w swojej branży.